Отзывы о компании Moko.ck.ua
- Віолетта Г.
Супер-продавець! Рекомендую!
- Олена М.
- Ирина Н.
- Альона Б.
- Анна М.
Замовлення прийшло швидко, гарно упаковане. Сподобався кулір. Колір дуже гарний. Лапка вузька підійшла до машинки, але тугенько сідає. А ось з попліном мені не пощастило. Вперше бачу, щоб тканина настільки давала усадку. Під праскою прям на очах ставала менша. По довжині відсотків на 20 певно сіла.
- ТАТЬЯНА Б.
- Ольга С.
- Віолетта Г.
- Світлана Б.
Все чудово, дякую)
- Ольга Б.
